fbpx

UDS Türkiye Hakkında

UDS ile Ürün ve Hizmetlerinizi Dijitalleştirin

UDS TURKEY, Global Intellect Service tarafından geliştirilen UDS (United Digital Solution) isimli mobil uygulama için Türkiye piyasasında özellikle perakende sektöründe satış yapan firmalarda kullanılması konusunda satış, destek, entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

UDS, kullanıldığı firmalarda müşteri sadakatini sağlayan, sadık müşteri sayısını artıran, müşteri memnuniyetini sağlayan ve işletme gelirlerini artıran işletmenize özel mobil uygulamadır.

Günümüzde işletmeler için en önemli şey, ürünlerini satacakları müşterileridir. Müşteriler arasında işinize en çok katkı sağlayan ise sadık müşterilerinizdir. Rakamla ifade edecek olursak ; %20 sadık müşteri işletme gelirinin % 80’ini oluşturmaktadır. Bu artık tüm dünyada bilinen bir istatistiktir. Bu gerçekten hareketle sadakat uygulamaları artık işletmeler için olmazsa olmaz bir değere sahiptir.

Dijital pazarlama, reklam, pazarlama sosyal medya, sadakat uygulamaları konusunda çalışmalar yapan ve özellikle, UDS’in işletmenizde uygulanması için her türlü hizmeti veren, uzman bir ekibe sahibiz. UDS ile birlikte bu uzmanlığı işinize taşımanıza, işinizi ve gelirlerinizi büyütmenize yardım ediyoruz.

İŞLETMENİZİ UDS'E ÜYE YAPIN.

Müşterilerinizi daha yakından tanımaya ve onların isteklerini anlamaya başlayın.